Skontaktuj się z nami...

Nasz zespół

Opublikowane: 2012-01-09

 

 

 

 

 

 Rada Nadzorcza

Robert Trendak - Przewodniczący Rady
Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania i pasji - manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu różnorodnymi strukturami kompetencyjnymi w branżach: finansowej (BIG Bank Gdański -Dom Maklerski Millenium, Agent Transferowy), logistycznej (MS STOLICA, UPS).  Współzałożyciel i zarządzający firmami: Grupa Talents, Exact Consulting, JOB4TECH (Doradztwo Personalne, usługi Executive Search), Fides Financial Group (Broker Ubezpieczeniowy),  Security Integration System (risk management). Członek Rad Nadzorczych wielu spółek notowanych na GPW.


Tomasz Krześniak - Członek Rady

Właściciel Kancelarii Adwokackiej Tomasz Krześniak. Inwestor finansowy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2002 roku. W 2004 r. uzyskał wpis na listę doradców podatkowych. Następnie rozpoczął aplikację adwokacką. Autor i współautor publikacji z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, zarówno Klientom indywidualnym w sprawach cywilnych i karnych, jak i w reprezentowaniu przedsiębiorców w skomplikowanych procesach przed sądami gospodarczymi i administracyjnymi. Swoje doświadczenie zdobywał w kancelarii prowadzonej przez uznanego specjalistę z dziedziny podatków, w szczególności podatku VAT. Kancelaria prowadzona przez adwokata Tomasza Krześniaka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. W celu zapewnienia szybkiej i wszechstronnej pomocy prawnej swoim Klientom Kancelaria stale współpracuje z adwokatami, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami.

Justyna Grau-Brzóska - Członek Rady
Wiceprezes Zarządu Spółki EC CAPITAL Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w takich firmach jak: Gesso Sp. z o.o.(Wiceprezes Zarządu), Dąb-Wel Spółka Jawna (wspólnik zarządzający). Sprawuje nadzór właścicielski nad inwestycjami w branży paliwowej, które realizowane są przez spółkę EC CAPITAL. Wykształcenie wyższe. 

 
Zbigniew Twardowski - Pomysłodawca projektu utworzenia e-platformy. Prezes Zarządu spółki EC CAPITAL Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie nabyte w takich firmach jak: Messenger Service STOLICA SA - obecnie UPS Polska (Prezes Zarządu), POLFROST Internationale Spedition Sp. z o.o.(Członek Zarządu), BAUMA SA - obecnie ULMA Construccion Polska SA (Członek Rady Nadzorczej). Wykształcenie wyższe (Akademia Morska w Gdyni oraz Uniwersytet Gdański), studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA) oraz studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Technicznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa w nieruchomościach, uprawnienia Ministra Skarbu do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.
Jolanta Jasionowska - Członek Zarządu. Odpowiada za finanse Spółki w tym organizowanie finansowania zakupów dla Dystrybutorów (usługa VENDOR FINANCING oraz sprzedaż na raty). Posiada wieloletnie doświadczenie w działach sprzedaży nabyte w takich firmach jak Bank Pekao SA oraz EC CAPITAL Sp. z o.o. i spółka 3F Sp. z o.o. (Członek Zarządu). Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania), licencja KNUFE.
Kontakt:
jolanta.jasionowska@msb.net.pl
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu. Odpowiada za e-platformę KONAL, operacyjne zarządzanie fabryką (produkcja okien), która realizuje zlecenia e-platformy okiennej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Zarządzania), licencja KNUFE, studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Medycznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa nieruchomości.
Kontakt:
wioletta.twardowska@konal.pl
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
Artur Pawłowski - Dyrektor ds. Sprzedaży. Odpowiada za budowę i efektywność sieci Dystrybutorów na terenie kraju. Doświadczony menedżer, coach i wykładowca. Pracował w takich firmach jak: PLL LOT S.A., KHS Krosno S.A., Pol-Aqua S.A., WKRA S.A., Messenger Service Stolica S.A., REMA 1000, Interak S.A., Ruch S.A. jako prezes zarządu, członek zarządu, dyrektor zarządzający, dyrektor personalny.
Kontakt:
artur.pawlowski@msb.net.pl

telefon komórkowy: (+48) 695 096 811 
 

Katarzyna Karda. Project Manager. Wieloletnie doświadczenie w działach customer service. Sprawuje nadzór merytoryczny nad e-platformą MSB. Dodatkowo odpowiada za opiekę nad Dystrybutorami oraz wspołpracę z Przedstawicielami Regionalnymi. Wykształcenie wyższe.
Kontakt:
katarzyna.karda@msb.net.pl 
telefon stacjonarny: (23) 696 11 19

Joanna Miecznikowska. Project Manager. Odpowiada za marketing we wszelkich mediach internetowych oraz organizację szkoleń i spotkań integracyjnych Dodatkowo projektuje i uzupełnia treścią strony strony internetowe dla Dystrybutorów.Wykształcenie wyższe.
Kontakt:
joanna.miecznikowska@msb.net.pl
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
telefon komórkowy: (+48) 662 071 106 
 
Jarosław Sionek. Administrator systemów informatycznych oraz sprzętu IT. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie portalu oraz konfigurowanie domen i adresów mailowych dla Dystrybutorów. 
Kontakt:
it@msb.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 655 244 162
 
Przedstawiciele Regionalni
 
                              
 
   
 
Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Skontaktuj się z nami...